Hakkımızda

Vipnet Solar Fabrika

 

1988 yılında faaliyete başlayan şirketimiz, pazarın taleplerine göre kendini yenilenerek büyümeye devam etmektedir. Büyüme stratejimizi sürekli güncel teknolojiyi kullanma, inovasyon, çalışanlarının niteliklerini geliştirme, pazarın taleplerine en uygun şekilde cevap verme, müşterilerine de değer katma yaklaşımına borçlu olan şirketimiz, bundan sonra da bugünlere gelmemizde etkili olan “değerlerini” kurumsallaştırarak, geleceği şekillendirmede mihenk taşları yapacaktır.

Ar-ge ve tasarım üzerine kurguladığı müşteri odaklı kalite anlayışı, uluslararası akreditasyon zincirinde bulunan tarafsız gözetim kuruluşları tarafından da sürekli olarak denetlenmektedir. TSE, CE, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, Ghost ve Tip Test standartlarını bünyesinde yaşama geçirmiş olan işletmemiz, yatırımı planlanan uluslararası boyuttaki bir işbirliği için ISO 16949 normlarına göre de yapılanmasını devam ettirmektedir.

Başlıca Hizmetlerimiz şunlardır:

• Farklı modellerde güneş panelinin üretilmesi (Yıllık üretim kapasitesi: 200 MW)

• Anahtar teslim Güneş Enerji Sistemlerinin(GES) kurulması

• Off grid(Akülü) sistemlerin kurulması

• Micro-inverter çalışmaları

• Solar Sokak Aydınlatma Sistemleri

• Solar Sulama Sistemleri Şuan şirketimizde TEYDEP destekli 1511- Öncelikli Alanlar Araştırma Teknoloji Geliştirme ve Yenilik Projeleri Destekleme Programı kapsamında başlatılmış olan Güneş Enerjisi TÜBİTAK projemiz yürütülmektedir.

Bu alanda hedefimiz, yerli üretimin sağladığı yüksek kalite ve uygun maliyet avantajlarıyla uzman kadromuz ve mühendislerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bizler, her zaman en iyisi için çalışıyoruz.